Svet.SlajderСветСвет.Портал

ЈуТјуб го суспендира каналот на Болсонаро

Видео платформата ЈуТјуб денеска ги отстрани видеата на бразилскиот претседател Жаир Болсонаро поради ширење дезинформации за Ковид-19

Back to top button
Close
Close