Дописници МКДОпштински вести

Усовен буџетот на Општина Куманово за 2021 година

Советниците на Општина Куманово на денешната седница го изгласаа буџетот за наредната година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close