0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталДописници СветМакедонија.СлајдерМКД

Условите за влез во Грција продолжени до 27 август

Досегашните правила за влез во Грција, кои важат и за државјаните на Северна Македонија, а се однесуваат на документ поврзан со Ковид-19 и пополнет PLF формулар, продолжени се до 27 август 2021 година, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close