0_Македонија.ПорталПолитика

Уште неколку дена за пријавување на повикот за Школата за политики за 2021

Претседателот Стево Пендаровски денеска на својот Фејсбук профил напиша дека остануваат уште неколку дена за пријавување на повикот за Школата за политики за 2021.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close