КултураКултура.Портал

Уште две недели до крајот на конкурсот за постер на ЗДРАВО МЛАДИ 2021

Уште две недели остануваат до крајот на конкурсот за постер на фестивалот на нова музика ЗДРАВО МЛАДИ, соопштија денеска од Младинскиот културен центар (МКЦ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close