BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Urime nga Bajdeni për Ditën e pavarësisë së Kosovës: Kosova ka vend të posaçëm në familjen tonë

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden, i dërgoi telegramë u.d. presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ku asaj dhe qytetarëve të Kosovës ua uron festën e nesërme, Ditën e pavarsisë së shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close