СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ураганот Елса ги погоди Карибите и се движи кон Хаити

Ураганот Елса денеска ги погоди Карибите и со силни ветрови се заканува за ново уништување на Хаити, чии ресурси се мобилизирани за борба против насилството на бандите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close