0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Ураганот Делта го погоди мексиканското летувалиште Канкун

Ураганот Делта го погоди најпознатото мексиканско летувалиште Канкун, но штетата што ја предизвика е помала отколку што предвидуваа властите

Back to top button
Close
Close