0_Web_Ballina - SllajderBallkanBallkan.PortalBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiSvet.Slajder

UNKTAD: Maqedonia e Veriut me rritje më të madhe të investimeve të huaja në Ballkanin Perëndimor

 Maqedonia e Veriut vitin e kaluar kishte rritje më të madhe të investimeve të huaja direkte mes shteteve të Ballkanit Perëndimor, citohet në Raportin  për investimet në botë në vitin 2019 në Konferencën e KB-së për tregti dhe zhvillim (UNKTAD).

Back to top button
Close
Close