0_Maqedoni.PortalShoqëri

Unioni i SHITM: Infermieret të mos lihen jashtë ekipeve shëndetësore, veçanërisht nga ato të cilët janë shpërblyer

Unioni i Shoqatave të infermierive, teknikëve dhe mamive "Për ne" apelon që infermieret të mos lihen jashtë ekipeve shëndetësore, veçanërisht nga ato të cilët janë shpërbyer,  si në rastin  me fituesit e çmimit "13 Nëntori" që e ndan Qyteti i Shkupit për kryerjen e suksesshme të transplantimit të parë të zemrës në vendin tonë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close