Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Унгарските власти со апел до граѓаните да веруваат во кинеската вакцина на Синофарм

Унгарските власти пред утрешниот старт на имунизација со кинеската вакцина против Ковид-19, Синофарм, ги повикаа граѓаните да веруваат во вакцините

Back to top button
Close
Close