Svet.SlajderСвет

Јунајтед Ерлајнс со помала загуба во првиот квартал во однос на минатата година

Американската авиокомпанија Јунајтед ерлајнс го заврши првиот квартал со малку помала загуба отколку во истиот период минатата година, истакнувајќи знаци на закрепнување на побарувачката за патувања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close