0_Web_АктуелноBiznis.SlajderАнализаБизнисБизнис.Портал

Уморни сме од избори, од нејасни ставови и константни промени, порачува бизнисот

Во април годинава избиравме претседател на државата, а следната година, повторно во април, треба да се одржат предвремени парламентарни избори. Потоа, во 2021-ва, не чекаат нови локални избори.

Back to top button
Close
Close