0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.Портал

Умерен земјотрес регистриран во источна Турција

Земјотрес со интензитет од 5,4 степени според Рихтеровата скала утрово е регистриран во источниот дел на Турција

Back to top button
Close
Close