ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Умерен земјотрес регистриран на Исланд

Земјотрес со интензитет од 5,2 степени според Рихтеровата скала денеска е регистриран во близина на Исланд

Back to top button
Close
Close