Општински вестиСервисни информацииСкопје

Улица Славеј Планина 4а денеска без вода

Корисниците од улица Славеј Планина 4а, вклучително и Албанската Амбасада, денеска ќе бидат со прекинато водоснабдување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close