ЕвропаЕвропа.Портал

Украинскиот претседател забрани три опозициски телевизиски канали

Украинскиот претседател Володимир Зеленски со декрет забрани три опозициски информативни телевизиски канали.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close