0_Спорт.ПорталТенис

Украински тенисер доживотно суспендиран за местење натпревари

Украинскиот тенисер Станислав Поплавскиј предвреме ја заврши својата кариера, откако доби доживотна суспензија поради местење натпревари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close