ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Украина ќе гради две военопоморски бази за заштита на Црноморскиот регион

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски најави изградба на две военопоморски бази за заштита на Црноморскиот регион

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close