0_Македонија.ПорталОпштество

Укината забраната за тешки товарни возила на планинскиот премин Стража

ЈП Македонија пат информира дека е укината забраната за движење на тешки моторни возила на планинскиот премин Стража.

Back to top button
Close
Close