0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Угостителски објект во Кочани работел по дозволеното време

При контрола од страна на полициски службеници од ОВР Кочани било констатирано дека еден угостителски објект не го почитувал работно време, односно во угостителски објект на улица „Димитар Влахов“ во Кочани во 18:35 часот биле затекнати неколку гости. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close