0_Македонија.ПорталДописници МКДХроникаХроника.Портал

Угостителски објект во Франгово работел по 23:00 часот

Угостителски објект во струшкото село Франгово ноќеска не ја почитувал владината одлука за ограничено работно време, утврдил Државниот пазарен инспекторат, соопшти СВР Охрид.

Back to top button
Close
Close