0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

UEFA i publikoi të nominuarit për çmimin lojtar i javës në Ligën e Kampionëve

Rodrigo, Son Hjong Min, Kejllor Navas dhe Ashraf Hakimi janë kandidatët për shpërblimin për lojtarin më të mirë të javës në Ligën e Kampionëve, në zgjedhjen e UEFA-s.

Back to top button
Close
Close