0_Sport,PortalFutboll

UEFA i padit Real Madridin, Barcelonën dhe Juventusin

Asociacioni evropian në futboll ka njoftuar inicimin e procedurës disiplinore kundër Real Madridit, Barcelonës dhe Juventusit.

Back to top button
Close
Close