0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

УЕФА ги објави номинираните за признанието играч на неделата во ЛШ

Родриго, Сон Хјонг Мин, Кејлор Навас и Ашраф Хакими се кандидати за награда за најдобар играч на неделата во Лигата на шампиони, во изборот на УЕФА.

Back to top button
Close
Close