0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Убиство во скопската населба Бутел

- Едно лице е убиено во синоќешната престрелка што се случила во скопската населба Бутел. Од МВР повеќе детали најавуваат за во текот на денов.

Back to top button
Close
Close