Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Јубилејно 10. издание на „100 Илјади поети за промена“

Во организација на глобалното движење „100 Илјади поети за промена“, во соработка со здружението „Контекст – Струмица“ денеска во Струмица ќе се одржи десеттото издание на поетската манифестација „100 Илјади поети за промена“.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close