0_Македонија.ПорталKultura.SlajderКултураКултура.Портал

Јубилејниот 20. „Оф фест“ одложен за ноември

Годинашното јубилејно 20-то издание на „Оф фест“ нема да се одржи во планираните термини во јуни (2-6).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close