Svet.SlajderСветСвет.Портал

Убиени двајца агенти на ФБИ и уште тројца ранети во инцидент во Флорида

Двајца агенти на ФБИ се убиени, а тројца нивни колеги се поврдени со огнострелни рани кога рано утринава врз нив бил отворен во оган во местото Санрајс, во американскста сојузна држава Флорида, додека извршувале судски налог за претрес на една куќа, соопшти ФБИ, пренесоа американските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close