СветСвет.Портал

Уапсени стотици опозициски демонстранти во Пакистан

Пакистанската полиција денеска уапси стотици опозициски приврзаници пред почетокот на закажаниот протест.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close