0_Магазин.ПорталПатувања

Уапсени Русинки кои се фотографирале голи во Дубаи

За кривично дело јавна разврат во Обединетите Арапски Емирати се казнува со затвор и до шест месеци и, парична казна од 5.000 дирхами (околу 1.150 евра).

Back to top button
Close
Close