0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

Уапсени двајца дилери на хероин од Прилеп

Во полициска акција на патарината кај Сопот попладнево се уапсени двајца дилери на хероин од Прилеп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close