0_Магазин.ПорталЗанимливости

Уапсен поранешниот сопруг на Бритни Спирс

Според полициските извештаи, 39-годишниот маж е задржан во полиција во Нешвил, Тенеси, САД, при што одбил да даде крв за анализа. По тамошните закони, тоа е прекршок.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close