ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Уапсен мажот кој се закануваше со бомба во зградата на украинската Влада

Уапсен е мажот кој се закануваше дека ќе активира бомба во седиштето на Украинската Влада.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close