0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

U vaksinuan Sakelaropullu dhe Micotakisi

Presidentja greke, Katerina Sakelaropullu është politikania e parë në Greqi që e pranoi vaksinën e Fajzer/BionTek për Kovid-19, ndërsa gjysmë orë më vonë është vaksinuar edhe kryeministri grek, Kirjakos Micotakis, njoftoi korrespondentja e MIA-s në Athinë.

Back to top button
Close
Close