BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

U vaksinuan anëtarët e Qeverisë greke dhe lideri i SYRIZA-s

Katër ministra të qeverisë greke, si dhe kreu i SYRIZA-s opozitare Aleksis Cipras, morën vaksinën Fajzer / BioNTek sot në ditën e dytë të vaksinimit në Greqi, raporton korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close