Дописници СветСветСвет.Портал

Њујоршките обвинители ги добија даночните документи на Трамп

Њујоршкото обвинителство конечно го доби тоа што го бараше по долготрајна правна борба – даночните документи на поранешниот претседател Доналд Трамп.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close