Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Њујорк тајмс: Трамп планира да помилува уште неколкумина осудени криминалци

Помилувањето на Мајкл Флин од страна на Доналд Трамп е увертира во низа од помилувања, кои можат да се случат, како се ближи крајот на владеењето на претдателот на САД, објави денеска Њујорк тајмс

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close