Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

„Њујорк тајмс“: Трамп може предвремено да ги помилува Трамп помладиот, двете ќерки и зетот советник

Актуелниот претседател на САД, Доналд Трамп, разгледал можност за предвремено помилување на четворица свои блиски, по претходните најави дека тоа се подготвува и за личниот адвокат Руди Џулијани

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close