0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalPolitikë

U lexuan sms porosi mes Gruevskit, Jankullovskës, Protuxherit dhe Dimkovskit për rastin “Monstra”

- Me leximin e transkriptave nga sms porositë dhe komunikimeve të tjera në lidhje me vrasjen e pesëfishtë te Liqeni i Smillkovës më 12 prill të vitit 2012, sot në Gjykatën Themelore Penale Shkup vazhdoi gjykimi për rastin "Monstra". 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close