0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

U gjetën trupat e të gjithë të pësuarve në helikopterin e Brajantit

Trupat e nëntë personave të cilët e humbën jetën gjatë rënies së helikopterit të ish basketbollistit të NBA-së, Kobi Brajant janë nxjerrë, informuan mediet amerikane. 

Los Anxhelos, 29 janar 2020 (MIA) – Trupat e nëntë personave të cilët e humbën jetën gjatë rënies së helikopterit të ish basketbollistit të NBA-së, Kobi Brajant janë nxjerrë, informuan mediet amerikane.

Tre trupa ishin nxjerrë të dielën, ndërsa gjashtë të tjerët mbrëmë vonë.

“Mbetjet janë marrë nga vendi i aksidentit dhe janë dërguar në qendrën për hetim gjyqësor të repartit”, bëri të ditur policia lokale e Los Anxhelosit.

Inspektorët punojnë në vendin e ngjarjes që tërësisht t’i kuptojnë shkaqet për incidentin tragjik. fc/

Таг
Back to top button
Close
Close