0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Твитер блокира коментар на советникот на Трамп за носењето маски

Социјалната мрежа Твитер вчера го блокира коментарот на Скот Атлас, советник на американскиот претседател Доналд Трамп, во кој тој се спротивставува на носењето маски.

Back to top button
Close
Close