Svet.SlajderСвет

Тужби за сите кои тврдат дека го користел израелскиот шпионски софтвер Пегаз

Мароко денеска се закани со судски тужби против оние кои ја обвинуваат власта дека го користела израелскиот софтвер Пегаз за шпионирање новинари, активисти и политичари

Back to top button
Close
Close