Svet.SlajderСветСвет.Портал

Турската војска воспостави контрола над сирискиот град Рас ал-Ајин

Турската војска денеска воспостави контрола над сирискиот пограничен град Рас ал-Ајин, пренесуваат странските медиуми.

Back to top button
Close
Close