0_Македонија.ПорталОпштество

Турската фондација МААРИФ купи дел од студентскиот кампус на ФОН

Турската фондација МААРИФ купи дел од студентскиот кампус на Американскиот универзитет на Европа-ФОН, сопственост на компанијата ФИНЕ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close