BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Turqi: Pas tërmetit prej pothuajse 7 ballëve sipas Rihterit, janë regjistruar edhe 84 tërmete më të vogla (video)

Pas tërmetit me intensitet prej pothuajse 7 ballëve sipas Rihterit, zona në Turqi dhe Greqi janë dridhur edhe 84 herë, nga të cilat 16 ishin më të fuqishme se katër ballë, njofton Si-En-En turk. Izmiri në Turqi dhe ishulli Samos në Greqi ishin më të prekura.

Back to top button
Close
Close