0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Tureçi: Vaksina e “Fajzer” dhe “BioNTeh” e sigurt edhe për njerëzit që e kanë kaluar Kovid-19

Vaksina kundër koronavirusit e "Fajzer" dhe "BioNTeh" është e sigurt për njerëzit të cilët tashmë e kanë pasur Kovid-19, deklaroi sot anëtari i këshillit drejtues i "BioNTeh", dr. Ozlem Tureçi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close