Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Турција: Од под урнатините спасени мајка и нејзините три деца (видео)

Од под урнатините на зграда во турскиот град Измир, кој беше најмногу погоден од вчерашниот силен земјотрес, беа извлечени мајка и нејзините три деца.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close