ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Тројца уапсени поради уривање на жичарницата во северна Италија

Италијанската полиција уапси три лица под сомнение дека се виновни за уривање на жичарницата во близина на езерото Маџоре

Back to top button
Close
Close