0_Спорт.ПорталОстанато

Тројца македонски атлетичари викендов на европскиот Куп во фрлачки дисциплини

Македонската атлетика ќе има тројца претставници на Европскиот куп во фрлачки дисциплини што овој викенд ќе се одржи во Сплит.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close